Digitalizace

Objevte možnosti digitalizace.

Nové technologie nám umožňují zefektivnit práci, šetřit čas i provozní náklady. Rádi vám pomůžeme zjednodušit a modernizovat vaše firemní procesy. Vytvoříme pro vás interaktivní prezentaci na míru, zautomatizujeme vzdělávání obchodních reprezentantů nebo zajistíme inzerci v odborném sborníku lékařských kazuistik. Vsaďte na digitalizaci a nechte konkurenci daleko za sebou.

Na co se specializujeme.

Interaktivní iPadové prezentace

Vytvoříme pro vás moderní CLM prezentaci na míru. Ta umožní reprezentantovi rychle a efektivně sbírat data pro marketingové a obchodní účely. Prezentace jsou vysoce intuitivní, mohou obsahovat řadu interaktivních prvků (otázky na lékaře, pohyblivé grafy, video) a především nabízí okamžitou zpětnou vazbu. Prezentace stavíme na naší vlastní platformě PharmaReader, zároveň jsme certifikovaní partneři společnosti IQVIA a Veeva.

Efektivní e-learning

PharmaTest jsme vytvořili pro ověřování znalostí reprezentantů. Jedná se o ideální nástroj pro jejich celoroční vzdělávání a zlepšování obchodních dovedností, obzvláště před cycle meetingem. Aplikace nabízí okamžité vyhodnocení výsledků testu, úspěšnost jednotlivých účastníků, odhalení slabých míst, délku trvání vyplnění testu a mnohem více.

AnthologyMD mezinárodní sborník kazuistik

Námi vyvinutá platforma AnthologyMD je unikátní elektronický sborník kazuistik, díky kterému mohou lékaři sdílet své poznatky, zkušenosti a úspěchy s dalšími odborníky po celém světě. Platforma je pro lékaře zdrojem kvalitních informací a inspirace, farmaceutické firmy ji pak mohou využít pro vlastní prezentaci.

Spojme se

Pokud máte zájem o digitální projekt, ozvěte se nám.